Artystyczne malowanie aerografem

Murale – Artystyczne malowanie ścian

Artystyczne malowanie aerografemStarswalls oferuje profesjonalne artystyczne malowanie ścian. Stajemy na wysokości zadania i wykonujemy swoją pracę jak należy. Jeśli chciałbyś odmienić swoje wnętrze i marzysz o prawdziwym dziele sztuki na ścianie, chętnie pomogę Ci urzeczywistnić marzenia. Dzięki wykorzystaniu narzędzia, jakim jest aerograf, malowanie ścian zamienia się w tworzenie prawdziwego obrazu. Malowidła ścienne, które są coraz bardziej popularne w różnych przestrzeniach publicznych, mają duży wpływ na charakter miejsca oraz klimat, który w nich panuje. Jeśli szukasz pomysłu na zagospodarowanie pustej ściany w dowolnym punkcie – klubie, centrum handlowym czy siłowni – artystyczne malowanie aerografem, w którym się specjalizuję, będzie rozwiązaniem dla Ciebie. To także doskonały sposób na to, by dane miejsce na dłużej zapadło gościom w pamięć, co sprawi, że będą chętniej do niego wracać.

Czym jest aerograf?

To pistolet lakierniczy, przeznaczony do ręcznego malowania w sposób bardzo precyzyjny. Urządzenie zapewnia dobre krycie, dzięki równomiernemu rozpylaniu farby strumieniem powietrza. Malowanie ścian aerografem powoduje precyzyjne nanoszenie nawet najbardziej skomplikowanych szczegółów. Niezbędnym uzupełnieniem dla niego jest kompresor modelarski. To maszyna, której zadaniem jest podwyższenie ciśnienia w aerografie i wymuszenie w nim przepływ gazu i znajdującej się tam farby. 

Murale – Artystyczne malowanie ścian

malowanie ścian aerografem Przy realizacji zleceń związanych malowaniem artystycznym przy użyciu aerografu, po mojej stronie leży zapewnienie niezbędnego do pracy sprzętu. Wykonuję zlecenia przy pomocy wydajnego, a co najważniejsze cichego kompresora. Moja praca nie wpływa wówczas negatywnie na inne osoby, które ewentualnie będą znajdować się w pobliżu. Korzystam również ze sprawdzonych farb najwyższej jakości, specjalnie przeznaczonych do malowania ścian aerografem. Takie materiały gwarantują trwałość i zabezpieczenie przez blaknięciem kolorów na przestrzeni czasu. Jeśli chciałbyś w jakiś sposób zagospodarować przestrzeń, ale nie masz konkretnego pomysłu, z przyjemnością zaprojektuję malunek, dopasowując go do miejsca, gdzie ma powstać.

Aerograf pozwala na precyzyjne malowanie  – Artystyczne malowanie ścian

Aerograf, który znajduje się we wprawnych rękach artysty, jest doskonałym narzędziem do wykonywania precyzyjnych malunków z wieloma detalami. Jednocześnie pozwala uzyskać charakterystyczny efekt delikatnego rozmycia, dzięki czemu linie nie są ostre, a cały obraz wydaje się odrobinę zmiękczony. Jeśli chciałbyś przenieść na ścianę nawet najbardziej złożony i wieloelementowy projekt, dzięki aerografowi jest to możliwe. Malowanie ścian tą techniką jest pracochłonne, ale efekty, które można uzyskać, z pewnością przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Malowanie artystyczne aerografem – koszty

Cena malowania artystycznych wzorów aerografem zależeć będzie z jednej strony od wielkości danej powierzchni, wyrażonej w metrach kwadratowych, z drugiej zaś od trudności malowanego wzoru: mniej zapłaci się za prosty motyw dla dzieci, więcej za skomplikowany wzór artystyczny, wymagający użycia wielu kolorów. Również wysokość ściany czy sufitu ma wpływ na ostateczną cenę. Ogromne znaczenie ma również miejsce wykonywania usługi. Całkowity koszt zależeć więc będzie od wielu różnych czynników i ustala się go w indywidualnej rozmowie z Klientem.