Artystyczne malowanie ścian Murale – w technice farb UV

malunek laser

Artystyczne malowanie ścian

Artystyczne malowanie murali

Szukasz nowych ciekawych rozwiązań dekoracyjnych dla swoich pomieszczeń?

Może zainteresują Ciebie dekoracje wykonane przeze mnie farbami UV (ultrafioletowymi) w metodzie natryskowej. Wizualnie motyw ścienny posiada efekt świetlistości jak w filmie pt:”Avatar”

Technika malowania ścian farbami UV, jaką odkryłem parę lat temu, nadaje się idealnie do dekoracji wnętrz wszelkich użyteczności publicznej. Technika ta wzbogaca, rozjaśnia pomieszczenia i nadaje niepowtarzalny charakter. Szczerze mówiąc, odkrywam coraz więcej zastosowań dekoratorskich dla tego typu efektów. W ostanim czasie zaproponowałem rozwiązanie techniki UV klubowi tanecznemu Like to Dance.

Poniżej prezentuję prace wykonane dla szwedzkiej firmy. Obrazują one jaki efekt i rozmach może mieć ten rodzaj dekoracji. Nadają się nie tylko do malowania klubów i restauracji, ale pasują też tak naprawdę do wszelkich pomieszczeń, gdzie wymagany jest klimat. Efekt UV nadaje nie tylko świetlistość, ale przede wszystkim głębię. Tak, można namalować głębię oceanu, raf koralowych lub futurystycznych miejsc kosmicznych, efektów laserowych oraz dziewiczych barwnych bajkowych dżungli. Można również namalować można efekty ognia, blasku świec, laserów, pożarów, odblasku lodu, barwnych ryb z raf koralowych, jak i innych stworzeń głębinowych .

Jeśli masz ciekawy pomysł  z zastosowaniem tej nowej techniki dekoratorskiej, to koniecznie podziel się tym nią ze mną. Będę cenić każdą współpracę i możliwość współdziałania. Każda wspólna pasja rozwija nas jako ludzi. Warto szukać nowych rozwiązań związanych z wystrojem wnętrz.

Artystyczne malowanie Murali i elewacji przeżywa ostatnio rozkwit, dzięki coraz większej popularności street art’u, który i w Polsce doczekał się wielu miłośników i tropicieli. Jeśli masz chęć, by odmienić pustą ścianę w dowolnym miejscu, którym dysponujesz, nie mogłeś trafić lepiej. Od lat zajmuję się dekoracyjnym malowaniem ścian i wykonuję także murale na zamówienie. To doskonały pomysł, by ozdobić zarówno elewację budynku (np. siedziby firmy lub bloku mieszkalnego), jak i przestrzenie wewnętrzne.

 

 

Gwiezdne murale

 

Gwiezdne murale

 

Artystyczne malowanie ścian

 

dekoracja scian

 

Artystyczne malowanie Murali