Gallery/portfolio

 

Galeria – Artystyczne malowanie i dekorowanie ścian

Artystyczne malowanie

 

Artystyczne murale ścienne również w technice UV. 

Jeśli chciałbyś odmienić swoje wnętrze i marzysz o prawdziwym dziele sztuki na ścianie, chętnie pomogę Ci urzeczywistnić marzenia.

Murale to dekoracje ścian nie tylko realizowane na zewnętrznej stronie budynku, to również dekoracje wewnątrz pomieszczeń. Malowanie ręczne dekoracji czy ilustracji ściennej daje inny i bardziej nowoczesny wygląd. I w zależności od stylistyki – można nadać  charakter elegancji  lub ekskluzywny. Wszystko zależy od przeznaczenia lokalu bądź charakteru zamieszkujących.

Bywa, że lubimy morską toń i kolory niebieskie lub turkusowe z delikatnymi prześwitami w tematyce morskiej wraz z florą i fauną podwodnego świata. ale też może być że spodoba nam się kosmiczny międzygalaktyczny pejzaż pełen gwiazd i galaktyk i odległych planet. A nawet z rozmachem gwiezdnych wojen lub klimatu bezludnego marsa.

Na pewno tematykę dżungli można przedstawić na wiele sposobów. Od bajkowej po mrocznej i tajemniczej z motywami egzotycznych zwierząt i klimatu przygód Indiany Jonesa. Ale dżungla to też motywy Jurajskiego parku, dawnych prastarych lasów albo bliżej nam znanych krain prehistorycznych. A od tego motywu krok już mały dzieli do krainy bajek i tysiącami motywów z każdej znanej i nieznanej nam historii. Od Muminkowego czaru skandynawskich miejsc, baśniowych zamków i księżniczek do sawanny z króla lwa. Każdy z nas ma swoje ulubione klimaty i warto sobie je wizualizować w swoim miejscu. 

 

Artystyczne malowanie

 

Dzięki wykorzystaniu narzędzia, jakim jest aerograf, malowanie ścian zamienia się w tworzenie prawdziwego obrazu. Malowidła ścienne, które są coraz bardziej popularne w różnych przestrzeniach publicznych, mają duży wpływ na charakter miejsca oraz klimat, który w nich panuje. Jeśli szukasz pomysłu na zagospodarowanie pustej ściany w dowolnym punkcie – klubie, centrum handlowym czy siłowni – artystyczne malowanie aerografem, w którym się specjalizuję, będzie rozwiązaniem dla Ciebie. To także doskonały sposób na to, by dane miejsce na dłużej zapadło gościom w pamięć, co sprawi, że będą chętniej do niego wracać.

 

starswalls.pl

 

—————————————————————————

 

« 2 z 3 »