Jurassic Park- Unikatowe dekoracje ścienne

Jurassic park – efekty specjalne

Przedstawiam przykładowe prace artystycznego unikatowego dekorowania ścian o egzotycznej tematyce, przede wszystkim prastarych dinozaurów i mrocznej dżungli. Głównym motywem jest klimat tropiku, który zrealizowałem w dość małym pomieszczeniu.

Jurassic park – efekty specjalne – jest przykładem możliwości technicznych i artystycznego malowania ścian, jak i otwartości na różnorodna tematykę malarską. Przede wszystkim jeśli chciałbyś motywy leśne, dżunglowe, to malowanie natryskowe nadaje się do tego idealnie. Wszelkie mgły, cienie, refleksy światła i wyłaniających się z nich dzikich zwierząt – to efekty wyłącznie do  wykonania przez specjalistę.

Prawdziwy mroczny las z klimatem tajemniczego odkrywania skarbów przez Indiana Jonesa albo Lare Croft – to możliwe! wystarczy chcieć skontaktować się z nami.

Wiedz, że współpraca z profesjonalistą daje w pełni możliwość realizacji nieprzeciętnego unikatowego muralu.

Jurassic world- to przykładowy motyw możliwości tematycznych. To taki podkład do baśniowego świata, a tych tematów nigdy za wiele, a dzikich zwierząt wymagających ciekawego tła równie nieskończona ilość.

Fotografie prezentujące prace są tylko fragmentem większej ilości motywów i możliwości technicznej.

Zielone wnętrze naszych biur, poczekalni, pokoju – to idealne motywy aby czuć ukojenie i cierpliwość a także działa relaksacyjne, Co jak co ale przyroda zawsze działa kojąco. To tło do innych roślinnych naturalnych dekoracji. Pragniesz by twe miejsce poślubiano, aby każdy czuł się komfortowo i dobrze – to już wiesz co zrobić:)

 

 

 

 

 

 
 jurassic  room
 jurassic
 jurassic dinosaurs
 jurassic dinosaurs
 jurassic dinosaurs gardem
 jurassic dinosaurs garden

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *