Artystyczne dekoracje ścienne – Like to Dance – Mural

Murale Artystyczne – dekoracje ścienne –

profesjonalna dekoracja ścian w sali tanecznej

– Like To Dance w Gorzowie Wlkp. 

Murale Artystyczne – dekoracje ścienne

Miałem okazję wykonać dekorację ścienną dla klubu tanecznego Like To Dance w Gorzowie Wlkp. To jest mega okazja, abym mógł zaproponować dekorację, którą wykonam farbami UV ultrafioletowymi. Pierwsza oryginalna dekoracja w technice UV w Gorzowie Wlkp.

Aby efekt był widoczny, poleciłem klientowi zakup specjalistycznych lamp UV. Lampy UV są dość mocne i wystarczy 6 diodowe na jedną ścianę. Zastanawiając się nad designem, zaproponowałem wstępnie grafitowy kolor tła, a na tym podkładzie motywy malowałem białą farbą. Aby farby UV były w pełni wyeksponowane, musi być jasny miejscowy podkład.

Sala jest miejscem dla nauki tańca towarzyskiego, ale również służy doskonałej zabawie i pokazowi kunsztu i artyzmu tancerzy.

Klimat miejsca pokazów i spotkań chciałem wzbogacić unikatowymi barwami farb UV nadającymi przestrzenny klimat światowych klubów tańca.

Część prac zaprezentowałem z oświetleniem ultrafioletowym, a inne prace dekoracyjne wykonana jest na oświetleniu dziennym. 

Dekoracje ścienne maluję zawsze pod indywidualne zamówienie klienta, to nie ja a klient decyduje co pragnie uzyskać. Artysta może pomóc uzyskać zamierzony efekt, podpowiedzieć jaki motyw czy stylistykę umieścić w danym miejscu. Ale zawsze jego decyzje uwzględniają pragnienia i koncepcje zlecającego. Zadowolenie klienta z uzyskanego efektu jest kluczowym motywem. Chyba, że klient zechce  zdać się wyłącznie na koncept malarza artysty.

 

 

Artystyczne murale

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *