Murale na zamówienie

Ozdabianie ścian oraz elewacji przeżywa ostatnio rozkwit, dzięki coraz większej popularności street art’u, który i w Polsce doczekał się wielu miłośników i tropicieli. Jeśli masz chęć, by odmienić pustą ścianę w dowolnym miejscu, którym dysponujesz, nie mogłeś trafić lepiej. Od lat zajmuję się dekoracyjnym malowaniem ścian i wykonuję także murale na zamówienie. To doskonały pomysł, by ozdobić zarówno elewację budynku (np. siedziby firmy lub bloku mieszkalnego), jak i przestrzenie wewnętrzne. Ozdobny mural w doskonały sposób urozmaici, chociażby nudną zazwyczaj przestrzeń parkingów w centrach handlowych. Takie rozwiązanie sprawdza się również świetnie w różnego rodzaju przejściach i długich korytarzach, gdzie jest sporo miejsca na sztukę w nowoczesnym wydaniu.

Zajmuję się także tworzeniem murali UV, które powstają przy użyciu farb fluorescencyjnych. Efekty, które uzyskuje się przy wykorzystaniu tej techniki, przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu można z łatwością zbudować klimat we wnętrzu i nadać mu głębi za sprawą gry światła i barw. Duże doświadczenie, które posiadam w malowaniu murali tego typu, pozwala mi z całą pewnością stwierdzić, że takie kompozycje wzbudzają dużo emocji wśród odbiorców, szczególnie w miejscach, które dopiero odpowiednio oświetlone, niejako „ożywają”. Doskonałym przykładem są kluby taneczne.

Jeśli nie jesteś pewien, jaka konkretnie kompozycja będzie pasowała do miejsca, gdzie ma być namalowany mural, chętnie zajmę się również projektem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że odpowiadając na Twoje potrzeby i oczekiwania, wspólnie dopracujemy pomysł, który z przyjemnością dla Ciebie zrealizuję. W zależności od wielkości muralu i miejsca, gdzie będzie się znajdował, dobiorę odpowiednią technikę wykonania oraz farby, które zagwarantują najlepszy efekt i będą odporne na zmienne czynniki atmosferyczne (w przypadku projektów tworzonych na zewnętrznych elementach architektonicznych). Pamiętaj, że ograniczeniem może być tylko wyobraźnia!