Oryginalne Murale malowane w Norwegii

Norweskie dekoracje

Oryginalne Murale malowane w Norwegii 

Oryginalne Murale malowane w Norwegii 

to prace dekoracyjne w Norweskim  Kristiansand

To pierwszy projekt w którym starałem się zmierzyć z inną stylistyką, w trakcie malowania szukałem nowego stylu, barw i kolorów. 

 docelowo chciałem ukazać  rozmach i głębię lasów tropikalnych.

Warto wspomnieć, że dużą rolę odgrywa wnętrze przy projektowaniu motywów jak i realizacji pomysłów w trakcie już wykonywanych prac. 

Tak naprawdę w chwili malowania przychodzą nowe pomysły i wtedy można próbować wcielić je w życie. Duża elastyczność dla artysty jest w tym  fachu kluczowa aby jakość i oryginalność była ukazana w pełnej krasie. 

Norwegia to przepiękny wyjątkowy kraj. 

Chętnie pomogę Ci urzeczywistnić marzenia. Dzięki wykorzystaniu narzędzia, jakim jest aerograf, malowanie ścian zamienia się w tworzenie prawdziwego obrazu. Malowidła ścienne, które są coraz bardziej popularne w różnych przestrzeniach publicznych, mają duży wpływ na charakter miejsca oraz klimat, który w nich panuje.

Jeśli szukasz pomysłu na zagospodarowanie pustej ściany w dowolnym punkcie – klubie, centrum handlowym czy siłowni.  Artystyczne malowanie aerografem, w którym się specjalizuję, będzie rozwiązaniem dla Ciebie! To także doskonały sposób na to, by dane miejsce na dłużej zapadło gościom w pamięć, co sprawi, że będą chętniej do niego wracać.

 

 

Malowanie artystyczne aerografem – koszty

Cena malowania artystycznych wzorów aerografem zależeć będzie z jednej strony od wielkości danej powierzchni, wyrażonej w metrach kwadratowych, z drugiej zaś od trudności malowanego wzoru: mniej zapłaci się za prosty motyw dla dzieci, więcej za skomplikowany wzór artystyczny, wymagający użycia wielu kolorów. Również wysokość ściany czy sufitu ma wpływ na ostateczną cenę. Ogromne znaczenie ma również miejsce wykonywania usługi. Całkowity koszt zależeć więc będzie od wielu różnych czynników i ustala się go w indywidualnej rozmowie z Klientem.

 

dekoracje ścian, mural norwey

 

Oryginalne Murale malowane w Norwegii

Oryginalne Murale malowane w Norwegii

Palmiarnia

tygrys

Murale malowane w Norwegii

zielony raj - veggmalerier i norge Oryginalne Murale malowane w Norwegii

zielony raj - dekoracje ścienne

dekoracje ścienne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *