piracki pokój – dekoracje artystyczne

Piracki pokój - dekoracje artystyczne

Piracki pokój – dekoracje artystyczne

Piracki pokój – dekoracje artystyczne. Prezentuję fotografie z poszczególnych ścian jak i etapów powstawania prac malarskich. Nie ukrywam że piracki pokój był dla mnie najciekawszym tematem malarskim.

 

Pomieszczenie malowałem wraz z kolegą. Malowany przez kolegę statek idealnie wpasowuje się w surowe drewno. Całość przedstawia wnętrze w statku pod pokładem. Umieściliśmy centralne symbole z legend pirackich. Czyli Flagę piracką oraz miecz i szpadę. Później udekorowano pokój wielkim drewnianym stołem, tronami  oraz figurą pirata z papugą na ramieniu oraz atrapę armaty z zapasem kul. Całość efektu wzmocniona jest dźwiękami szumu morza oraz trzeszczenia starego statku bujającego się na morskich falach. Przyznam ze efekt dźwiękowy jest bajeczny:)

 

Jeśli nie jesteś pewien, jaka konkretnie kompozycja będzie pasowała do miejsca, gdzie ma być namalowany mural, chętnie zajmę się również projektem. A mamy profesjonalne narzędzia aby zaprojektować idealnie to co pragniesz.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że odpowiadając na Twoje potrzeby i oczekiwania, wspólnie dopracujemy pomysł, który z przyjemnością dla Ciebie zrealizuję. W zależności od wielkości ściany i miejsca, gdzie będzie się znajdował. Dobiorę odpowiednią technikę wykonania oraz farby, które zagwarantują najlepszy efekt i będą odporne na zmienne czynniki atmosferyczne (w przypadku projektów tworzonych na zewnętrznych elementach architektonicznych). Przy powstawaniu dekoracje ścienne na zamówienie ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia.  

Zatem do dzieła!

 

Malowanie w trakcie – imitacji drewna

Piracki pokój - dekoracje artystyczne

piracki pokój - dekoracje artystyczne

 

piracki pokój - dekoracje artystyczne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *