Malowane zwierzęta – wzbogać swoje życie

Profesjonalne dekoracje ścienne

Profesjonalne dekoracje ścienne to klucz aby wzbogać swoje miejsce, malowane zwierzęta tworzy magię i czar, wprowadza refleksję u odbiorcy. Sztuka i zwierzęta zawsze szły w parze ze sobą. A malowane zwierzęta były już tworzone w skalnych jaskiniach.

Wnętrza czasami  kojarzą nam się z malowaniem na nich zwierzętami i pejzażami w tle. Dlatego też prezentuję kilka prac dla przykładu jakie realizowałem dla różnych klientów. Wszystkie te prace pokazują możliwości tematyczne i motywów.

Murale dekoracyjne mają długą tradycję. poczynając od klasyki sztuk pięknych. Na dzień dzisiejszy utarła się moda na malowanie pokoi dziecięcych w różnorodne motywy, poczynając od herosów, zwierząt po postacie z przeróżnych bajek.

Malowanie zwierząt

Malowanie zwierząt jest najprzyjemniejszą częścią malowania dekoracji, w szczególności kiedy ma się super przygotowane tło.

A zwierząt ich rodzajów i gatunków jest niezliczona ilość. Nie tylko te powszechnie znane ale tez te mniej liczne i bardziej tajemnicze.

można malować wasze lubione i ukochane zwierzaki domowe, albo wielkie groźne dinozaury. Ciekawymi motywami są np. gnące gatunki jak niedźwiedzie polarne, nosorożce , słonie. Ja osobiście marzę aby móc malować owady w makro skali. tak czy siak tematyka jest bogata i dająca dużo możliwości. Kwestia naszej wyobraźni lub też znajomości  w temacie zwierząt i ich wyglądu lub występowania. 

Wiedzmy jedno, dobrze namalowane zwierzęta to dobry motyw i dający dużo ciepła w naszym otoczeniu, warto je mieć.

Ostatnie słowo, style malowania zwierząt są różnorodne i warto o tym pamiętać. Od stylu Disneya, wektoru po realizm mniej lub bardziej udany.

Starswalls.pl

 Malowidła ścienne, które są coraz bardziej popularne w różnych przestrzeniach publicznych, mają duży wpływ na charakter miejsca oraz klimat, który w nich panuje. Jeśli szukasz pomysłu na zagospodarowanie pustej ściany w dowolnym punkcie – klubie, centrum handlowym czy siłown. Artystyczne malowanie aerografem, w którym się specjalizuję, będzie rozwiązaniem dla Ciebie. To także doskonały sposób na to, by dane miejsce na dłużej zapadło gościom w pamięć, co sprawi, że będą chętniej do niego wracać.

Chętnie pomogę Ci urzeczywistnić marzenia. Dzięki wykorzystaniu narzędzia, jakim jest aerograf, malowanie ścian zamienia się w tworzenie prawdziwego obrazu. Malowidła ścienne, są coraz bardziej popularne w różnych przestrzeniach publicznych. Mają duży wpływ na charakter miejsca oraz klimat, który w nich panuje.

 Koszty

Cena malowania artystycznych wzorów aerografem zależeć będzie z jednej strony od wielkości danej powierzchni, wyrażonej w metrach kwadratowych, z drugiej zaś od trudności malowanego wzoru: mniej zapłaci się za prosty motyw dla dzieci, więcej za skomplikowany wzór artystyczny, wymagający użycia wielu kolorów. Również wysokość ściany czy sufitu ma wpływ na ostateczną cenę. Ogromne znaczenie ma również miejsce wykonywania usługi. Całkowity koszt zależeć więc będzie od wielu różnych czynników i ustala się go w indywidualnej rozmowie z Klientem.

 

zebry
zebry

ukryty tygrys

 

Profesjonalne dekoracje ścienne
h
Profesjonalne dekoracje ścienne

doors animals
Profesjonalne dekoracje ścienne
leon small
small elephant
lew
lew
papuga
papuga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *