Podwodny świat – dekoracje ścienne

Podwodny świat – dekoracje ścienne – Starswalls.pl

Podwodny świat – dekoracje ścienne. Wyobraź sobie pomieszczenie malowane  farbami UV (ultrafioletowymi) .
Motywem 
przewodnim będą  były żółwie i delfiny,  i wyeksponowano barwne podwodne rafy i jaskinie.

Motywy podwodne nadają wnętrzu czar i niepowtarzalność.

Wyobraź sobie, że jesteś w tropikalnych wodach morza czerwonego i możesz do woli oglądać rafę koralową, dziewiczą przyrodę z jego bogactwem roślinnością i zwierzętami. A co najważniejsze jest ręcznie namalowana i wiernie oddana kolorystyka. Możesz tu być poszukiwaczem przygód, zatopionych skarbów jak i odkrywcą oceanu i jego dziwnych barwnych stworów.

Bądź odkrywcą nowych światów, nadaj sobie klimat w miejscu odpoczynku i relaksacyjne spędź czas.

Wyobraź sobie, że masz niepowtarzalną okazję oglądać barwnego stu letniego żółwia, który przepływa koło pirackiego wraku z ukrytymi skarbami.

Artystyczne malowanie ścian (wnętrz) oraz elewacji przeżywa ostatnio rozkwit, dzięki coraz większej popularności street art’u, który i w Polsce doczekał się wielu miłośników i tropicieli. Jeśli masz chęć, by odmienić pustą ścianę w dowolnym miejscu, którym dysponujesz, nie mogłeś trafić lepiej. Od lat zajmuję się dekoracyjnym malowaniem ścian i wykonuję także murale na zamówienie. To doskonały pomysł, by ozdobić zarówno elewację budynku (np. siedziby firmy lub bloku mieszkalnego), jak i przestrzenie wewnętrzne.

Efekty, które uzyskuje się przy wykorzystaniu tej techniki, przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu można z łatwością zbudować klimat we wnętrzu i nadać mu głębi za sprawą gry światła i barw. Duże doświadczenie, które posiadam w malowaniu murali tego typu, pozwala mi z całą pewnością stwierdzić, że takie kompozycje wzbudzają dużo emocji wśród odbiorców, szczególnie w miejscach, które dopiero odpowiednio oświetlone, niejako „ożywają”. 

A farby? Najlepiej sprawdzają się farby fasadowe oraz spraye – trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Do wykonywania grafik w pomieszczeniach stosuje się natomiast wodne farby emulsyjne, które są bezpieczne i uniwersalne. Przy powstawaniu dekoracje ścienne na zamówienie ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia.  Zatem do dzieła!

Starswalls.pl

 

podwodny pokój - dekoracje ścienne

 

podwodny pokój - dekoracje ścienne

 

Podwodny świat - dekoracje ścienne

 

ośmiornica

 

podwodny pokój - dekoracje ścienne, mural

 

podwodny pokój - dekoracje ścienne

 

podwodne rafy i statki


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *