Nagrania z – Artystycznego malowania ścian

 

Nagrania z Malowanie ścian –  z roboczych projektów malarskich – 

Malowanie ścian – video

Poniżej prezentuję filmy z – Malowanie ścian – video  z malarskich prac finałowych a także  część nagrań realizowanych w trakcie malowania dekoracyjnego.

W zależności od wielkości ściany i miejsca, gdzie będzie się znajdował, dobiorę odpowiednią technikę wykonania oraz farby, które zagwarantują najlepszy efekt i będą odporne na zmienne czynniki atmosferyczne.

Praca malarska jest pracą ciężką i odbywa  się w rożnych warunkach. Wiemy, że najważniejszy jest finałowy efekt pracy. Nagrania Video pokazują iż mimo hałasu i słabego oświetlenia praca jest realizowana. Tak aby efekt końcowy był zachwycający dla odbiorcy, to kluczowa sprawa.

Na zewnątrz pomieszczeń najlepiej sprawdzają się farby fasadowe oraz spraye – trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Ale do wykonywania grafik w pomieszczeniach stosuje się natomiast wodne farby emulsyjne, które są bezpieczne i uniwersalne.

Przy powstawaniu dekoracji ściennych na zamówienie ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia.  Zatem do dzieła! Przekonaj się, że fajnie mieć ciekawy mural.

 

 

 

Malowanie ścian – video z różnych projektów

 

 

Crocodile land

 

Ice room in UV colors

 

 

Jungle corridor

 

Space room malowanie farbami UV

 

Corridor jungle dekoracja w stylu jurasic park

 

Dino room – two dinosaurs

 

Underwater room in Uv colors czyli podwodny pokój. Jeden z najciekawszych do realizacji tematów, podwodnej rafy koralowej z jej zwierzętami i roślinami 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *